Spelprogram Intersport cup 2011
Grupp A
ABK 1 - Högs SK 6-3
Enångers IK - Forsa IF 4-6
Högs SK - Enångers IK 1-3
Forsa IF - ABK 1 8-9
ABK 1 - Enångers IK 8-1
Högs SK - Forsa IF 2-8
Tabell Grupp A
ABK 1 3 0 0 0 23 - 12 9
Forsa 3 2 0 1 22 - 15 6
Enånger 3 1 0 2 8 - 15 3
Hög 3 0 0 3 6 - 6 0
Grupp B
Delsbo 1 - Näsviken IK 7-1
Bergsjö IF - Ilsbo SK 1-3
Näsviken IK - Bergsjö IF 7-4
Ilsbo SK - Delsbo 1 0-3
Delsbo IF 1 - Bergsjö IF 11-1
Näsviken IK - Ilsbo SK 4-1
Tabell Grupp B
Delsbo 1 3 3 0 0 21 - 2 9
Näsviken 3 2 0 1 12 - 12 6
Ilsbo 3 1 0 2 4 - 8 3
Bergsjö 3 0 0 3 6 - 21 0
Grupp F (Damer)
Moheds-SK - Team Hudik 2 2 - 1
Ljusdals IF - Moheds SK 1 - 2
Team Hudik 2 - Ljusdals IF 3 - 2
Tabell Grupp F
Mohed 2 2 0 0 4 - 2 6
Team Hudik2 2 1 0 1 4 - 4 3
Ljusdal 2 0 0 2 3 - 5 0
Grupp C
ABK 2 - Sjötulls SK 3 - 2
Delsbo 2 - Essvik 4 - 4
Sjötull - Delsbo 2 9 - 5
Essvik - ABK 2 1 - 6
ABK 2 - Delsbo 2 7 - 2
Sjötull - Essvik 7 - 3
Tabell Grupp C
ABK 2 3 3 0 0 16 - 5 9
Sjötull 3 2 0 1 18 - 11 6
Delsbo 2 3 0 1 2 11 - 20 1
Essvik 3 0 1 2 8 - 17 1
Grupp G (Damer)
Strömsbruks IF - Stugsunds IK 2 - 6
Team Hudik 1 - Högs SK 4 - 4
Stugsunds IK - Team Hudik 1 1 - 9
Högs SK - Strömsbruks IF 4 - 1
Strömsbruks IF - Team Hudik 1 1 - 13
Stugsunds IK - Högs SK 3 - 5
Tabell Grupp G
Team Hudik 1 3 2 1 0 26 - 6 7
Hög 3 2 1 0 13 - 8 7
Stugsund 3 1 0 2 10 - 16 3
Strömsbruk 3 0 0 3 4 - 23 0
Grupp D
Bergvik - Bjuråker 9 - 3
Strands IF - Söderhamn 1 0 - 8
Bjuråker - Strands IF 2 - 6
Söderhamn 1 - Bergvik 9 - 2
Bergvik - Strands IF 4 - 1
Bjuråker - Söderhamn 1 1 - 12
Tabell Grupp D
Söderhamn 1 3 3 0 0 29 - 3 9
Bergvik 3 2 0 1 15 - 13 6
Strand 3 1 0 2 7 - 14 3
Bjuråker 3 0 0 3 6 - 27 0
Grupp E
Vismarå - Ljusdals IF 4 - 6
Forsa 2 - Stugsunds IK 4 - 2
Söderhamn 2 - Vismarå 4 - 4
Ljusdals IF - Forsa 2 6 - 2
Stugsunds IK - Söderhamn 2 0 - 4
Forsa 2 - Vismarå 1 - 5
Ljusdals IF Stugsunds IK 1 - 4
Söderhamn 2 - Forsa 2 14 - 4
Vismarå - Stugsunds IK 6 - 1
Ljusdals IF - Söderhamn 2 2 - 10
Tabell Grupp E
Söderhamn 2 4 3 1 0 32 - 10 10
Vismarå 4 2 1 1 19 - 12 7
Ljusdal 4 2 0 1 15 - 20 6
Stugsund 4 1 0 3 7 - 15 3
Forsa 2 4 1 0 3 11 - 27 3
Kval- och finalspel söndag 30 januari
Forsa 1 - Näsvikens IK 10-0
Sjötulls BK - Forsa 1 2-1
Näsvikens IK - Sjötulls BK 3-7
Bergvik - Vismarå 1-3
Kvartsfinaler Herrar
ABK 1 - ABK 2 5-3
Söderhamn 2 - Sjötull 3-6
Söderhamn 1 - Forsa 1 6-3
Delsbo IF 1 - Vismarå 4-3
Semifinaler damer och herrar
Moheds SK - Högs SK 1-4
Team Hudik 1 - Team Hudik 2 4-3
ABK 1 - Sjötull 9 - 2
SFF 1- Delsbo IF 5 - 6
Finaler damer o ch herrar
Hög- Team Hudik 1 0 - 5
ABK- Delsbo IF 6 - 1